ofis taşımacılığı
Hizmetlerimiz
evden eve nakliyat
» Bilgi Merkezi

Avcılar Nakliyat Kurumsal bir firma mı ?

Avcılar Nakliyat firması 1978 yıllında Uğur Nakliyat çatısı altına hizmet vermektedir.Firmamız Uğur Nakliyat bölgesel olarak her ilçe ait şubeler oluşturmaktadır.

Elektronik eşyalarım gidince kurulacak mıdır ?

Evet eşyalarınız nakliyenin gerçekleştirildiği yerde tekrar kurulucak ve çalışır vaziyette size teslim edilicektir.

Eşyalarım nakliye sırasında hasar görürmü , eğer bi hasar alırsa ne olur ?

Eşyalarınızın zarar görmemesi için her türlü önlem önceden alınmış olucaktır.Bunların yanında olası kazalara karşı eşyalarınız sigortalanarak taşınır.Sigortanın ödemeyi yapmadığı noktalarda ise gerekli masraflar firmamız tarafınca karşılanır ve size hiç bir extra masraf arz edilmeden eşyanızın size teslimi gerçekleştirilir.

Avizelerim oldukça büyük ve hasssas bunların taşınma ve montajı yapılıcakmıdır?

Evet avizelerinizde diyer eşyalarınız gibi demonte ve monte edilerek eski halinde size teslim edilir.

Piyano nakliyesi yapıyormusunuz?

Bildiğiniz üzere piyano ve benzeri aletler çok hassastır ve extra bir profosyonellik ve dikkat ister.Bu gibi durumlarda da biz yanınızdayız ve yüzde yüz garantili bir şekilde nakliye işlemini gerçekleştiririz.

Evimin nakliyesi ne kadar sürer?

Şehir içi nakliye işlemlerinde standart 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işolemi bir günde tam olarak bitmektedir.Fakat daha uzun mesafeli yerlerde , şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekallerin taşınmasında bu işlem mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.

Toplama İşlemlerini kendimiz gerçekleştirdiğimizde fiyata etkisi ne olur?

Toplama işlemlerini gerçekleştirmenizin fiyata hiç bir şekilde yansıması olmicaktır.Hatta doğru bir şekilde paketlenmemiş ola biliceği için eşyaların zarar görmesi durumunda sorumlulukta almamaktayız.

Taşıma maliyeti nelere göre belirlenir?

Taşıma maliyeti , taşınıcak eşyaların çokluğuna , hacmine, gidilicek yerle eviniz arasındaki mesafeye , kaçınca kattan kaçıncı kata naklediliceğine , piyano para kasası gibi özel iş hacmi gerektiren eşyaların sıklığına göre bir taşıma maliyeti ortaya çıkmaktadır.

Villam – Yalım kaç gün içinde taşınır?

Villa ve yalı nakliye işlemleri yaklaşık olarak 2 yada 3 iş günü içinde yüzde yüz olarak bitmektedir.

Expertiz hizmeti ücretlimidir?

Hayır expertiz hizmetimiz tamamen ücretsiz olup fiyat ve bilgi almak amacıyla 7/24 expertiz hizmeti talep ede bilirsiniz.Bu hizmeti akşamları ve hafta sonlarıda vermekteyiz.

Taşınma işlemi öncesinde bizim yapmamız gerekenler nelerdir?;

Taşınma işlemince önce size düşen tek şey iç çamaşırlarınızı zinet eşyalarınızı ve çok değerli biblo tablo yada tarihi eserleri toparlamaktır.Diyer işlemlerinin tamamı tarafımızca yapılmaktadır.

Taşınıcağım dairenin duvar , zemin yada parkelerine zarar gelirimi?

Hayır taşınıcağınız evin duvar zemin ve parkelerine zarar gelmez.Taşınıcağınız daire içinde çalışıcak personelimiz farklı olucaktır.Kapı önünde eşyaları teslim alarak yerleşim işlemini yapıcaklardır.

Ofisim taşınıcak nerden başlamalıyım nerler yapmam lazım?;

Ofis nakliye işleminde expertiz elemanımız gelerek size yapmanız gerekenler hakkında yardımcı olucaktır.Genelde yapılması gereken şey ofis personellerinin karışıklık olmaması için kendine ait dosyaları kutulayarak kendine ait olduğunu belirten isim yada işeret kullanmalarıdır.

kredi kartı ile ödeme