ofis taşımacılığı
Hizmetlerimiz
evden eve nakliyat
» Fabrika Taşımacılığı
fabrika taşımacılığı Avcılar Nakliyat ,Deneyimli ve eğitimli kadromuzla fabrikanızın eşyalarını özenle ve hasarsız bir şekilde nakliye etmek için size bir telefon kadar yakınız. İş kaybınızı en aza indirmek ve yeni fabrikanızda bir an önce işinize başlamak istiyorsanız bizi arayın.

  • Fabrikada bulunan makinalar ambalajlanır ve taşınır.
  • Ofis içerisindeki mobilyalar ambalajlanır ve taşınır.
  • Ofis içerisindeki elektronik malzemeler ambalajlanır ve taşınır.
  • Bilgisayar ve benzeri dijital aletler ambalajlanır ve güvenli bir şekilde taşınır.
  • Ağır yükler forklift ile araca yüklenir

Avcılar Evden Eve Nakliyat fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmuştur.

Avcılar nakliyat fabrika taşımacılığında son derece titiz ve güvenilir bir firmadır.Avcılar nakliyat olarak taşımacılık sektörüne yön veren firmalardan biri olmaktadır.Avcılar ofis taşıma,büro taşıma,fabrika taşımacılığı olamak üzere bir çok alanda sizlere nakliye hizmetlerinde çözümler sunmaktadır.Avcılar taşımacılık olarak geleceğin en büyük firmalardan biri olmakta olan firmamız fabrika taşımacılığında size iş kaybı olmandan hizmetlerimiz en üst düzeyde tutmaktayız

Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü  ambalaj yapılarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri büyük bir titizlikle taşınır. Stantlar sökülür. Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stant içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stant içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise Avcılar Evden Eve  araçları ile yapılır.

Uzun yıllar çalışarak edindiğiniz değerli eşyalarınızı ne kadar güvenli bir nakliye firmasına emanet ediyorsunuz?

Evden eve taşıma firmasından beklenilen en ciddi özelliklerden biri de güvenilir olmasıdır.

Profesyonel ve köklü bir firma olmasının dışında güvenilir olması da ilk başlarda önemli görünmese bile yaşanacak sorunlar sonrasında konunun ne kadar ciddi olduğunu anlayabilirsiniz.

kredi kartı ile ödeme