ofis taşımacılığı
Hizmetlerimiz
evden eve nakliyat
» Müşteri Yorumları
Müşteri Adı : Hakan Ilgaz
Yorumu : İnternet firma araştıma sonucu bir çok nakliye firması ile görüştüm Firmanın çağrı merkezi ile görüşmemden istinaden firmadan tam yeterli bilgi sahibi olduğumdan dolayı terredüt etmeden taşınma imkanı buldum.Kendilerin bana yapmış olduğu hizmet çok memnun kaldım.Herkeze tavsiye ederim.
Saygılarımla Hakan Ilgaz

————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Müşteri Adı : Gülistan Taşpınar
Yorumu : Ben Daha Önce üç kez evden eve nakliyat yaptırdım. Ama Her defasında hüzünle sonuçlandı.Son olarak avcılarda beylikdüzüne taşınmak için Avcılar Nakliyatı Aradım siteleri kurumsal bir nakliyat firması olduklarını gösteriyordu ama genede tedirgindim. Ve uzatmayayım Telefonda Banu hanım konuşup anlaştık. ve ekipleri cumartesi sabah 08:00 da geldiler tam anlaştığımız gibi sağolsunlar işlerini güzel bir şekilde yapıp gittiler. Evden eve taşınacak Arkadaşlara Avcılar NAKLİYAT ı tavsiye ediyorum Evden eve nakliyat firmasında aradığım her şey mevcut Teşekkürler.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Müşteri Adı : Cihan Şişmanoğlu
Yorumu : Avcılar NAKLİYAT ekibine ve ekip şefleri Ramazan Beye Çok teşekkürlerimi iletiyorum .Gerçekten işinizi layıkıyla yapıyorsunuz Teşekkürler.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Müşteri Adı : Halil Bilgi
Yorumu : Şirket merkezimizin büro mobilyalarının taşınması sırasında doğru zamanlama yaparak tüm isteklerimizi yerine getirmek konusundaki hassasiyetinizi, taleplerimiz doğrultusunda koordinasyon yapmanızı ve taşımadaki dikkatinizden dolayı teşekkür eder, başarılı çalışmalarınızın devamını dileriz.

 

kredi kartı ile ödeme